01:36:06
 Frissítés
Keresés
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
Találatok száma: még 63
... Elejére 2. lap 
Téma: Bevándorlás,migráció
missmarple
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. március 12. 13:58 | Sorszám: 1940
Mondjuk, ha igaz és mégis ő lesz az elnök, akkor a 2014-es volt az utolsó, hogy a Fideszre szavaztam.
missmarple
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. március 10. 09:36 | Sorszám: 1934
Ezt én sem gondolom

Most beszéltem Halász Zsuzsával, megdöbbentő dolgot mondott: Such György,aki 2006-2010 között a rádió elnöke volt (és aki nem tudta mi zajlik a rádió udvarán) lehet, hogy az MTVA elnöke lesz!!!!

Tényleg, csak azért járok az Indexre, hogy némi muníciót gyűjtsek ahhoz, hogy megtartsam az elköteleződésemet.
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 10. 09:04 | Sorszám: 1931
Szerintem az Eu komoly változás előtt áll.
Nem gondolom, hogy Anglia, Franciaország elfogadják, Merkel önjelölt diktátori pozícióját.
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 10. 08:40 | Sorszám: 1928
Ezt a következményt nem valószínűsítem.

Látva a német lapok kommentjeit (ahol még lehet) Merkel igencsak egyedül maradt a liberálisaival.
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 10. 08:17 | Sorszám: 1926
Csak ne mi szívjunk miatta.
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 09. 17:05 | Sorszám: 1924
http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/panikban_a_nemetek_merkel_meghekkelt_m ...


Pánikban a németek, Merkel meghekkelt mindenkit
Angela Merkel német kancellár - megkerülve az EU brüsszeli apparátusát - különalkut kötött a törökökkel az uniós vezetők hétfői csúcsértekezlete előtt, amit aztán úgy tálaltak, mintha Ankara borította fel egyoldalúan a Brüsszellel előzetesen tető alá hozott megállapodást. A meccsnek messze nincs vége. ......
Az óvatosságáról és tudományos kutatói múltjából hozott módszerességéről ismert Angela Merkel német kancellár olyan hazárdjátékba kezdett, amelyet senki sem várt tőle - derül ki a Financial Times cikkéből, amely a hétfői EU-török csúcsértekezlet titkos hátterével foglalkozik. Legközelebbi szövetségesi háta mögött igyekszik külön alkut kötni a törökökkel.


Merkel a nyilvánosság előtt mindezt úgy tálalta, hogy a nagy módosítócsomag Davutoglutól jött. Valójában azonban az FT információi szerint a németek már hetek óta tárgyaltak a törökökkel annak érdekében, hogy összehozzanak valami "combosabbat" a Tusk-javaslatnál. Merkel úgy láthatta, hogy egy ütősnek látszó megállapodás pártja hasznára válhat a március 13-ai tartományi választások előtt.

A külön alku lehetőségét azonban nem verték nagydobra. A kancellár például a csúcs előtt tartott egyeztetésükön Francois Hollande francia államfőt is csak félig tájékoztatta.

Jelezte, hogy a Tusk-féle egyezség nem kínál elég jó lehetőséget a szíriai menekültek visszajuttatására Törökországba, ám arról nem szólt, hogy meglepetésre készülnek. Az ügyhöz közel álló források szerint Donald Tusk tudta, hogy Merkel külön alkudozik Davutogluval, de ez nem zavarta különösebben.
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 08. 17:21 | Sorszám: 1919
Cáfolták, cáfolták.

Mit is látunk a külföldi lapokban, és főleg a kommentekben (már, ahol még lehet)

http://www.pi-news.net/2016/03/eu-gipfel-orban-laesst-tuerkei-deal-platzen/







Ihr solltet den Bericht um folgenden Satz ergänzen:
„Danksagungen an Viktor Orban bitte unter folgender E-Mail Adresse





#5 Brutus40 (08. Mrz 2016 07:54)

Wenn das Merkelregime erst ein mal gestürzt ist werden die Menschen in Deutschland anfangen Orban als Retter Europas zu feiern und ihm Denkmäler bauen.





#15 sportjunkie (08. Mrz 2016 08:08)

Der Mann ist der Held Europas !



#11 Leipziger Montagsforum (08. Mrz 2016 08:04)

Bei T-Onlinelüge fabulieren sie gerade für die Irre einen halben Erfolg herbei.

Ich danke Herrn Orban, für seinen Widerstand. Deutschland wird ihm das nie vergessen.
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében (csak erős idegzetűeknek !)
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 05. 21:27 | Sorszám: 415
Hát pont az oktatásban azért elég jelentősen feltolták a fizetéseket.....
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 05. 21:26 | Sorszám: 414
Szerintem csak teret adtak Zuschlag dühének..
Te is dühös lennél, ha neked kellene az egész balhét elvinned....
Téma: Gyereknevelés (csak erős idegzetűeknek !)
missmarple
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. március 04. 14:43 | Sorszám: 187
Nagyjából 10 éve mondogatom, hogy az idősotthonok lakói igazán hasznosnak éreznék magukat, ha pótnagyszülőként gyerekekkel foglalkoznának.
Nem a karácsonyi dalolás az egyetlen öröm, hanem az is, hogy hasznosnak érzi magát.
Téma: Bevándorlás,migráció
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 03. 09:55 | Sorszám: 1890
Ez is valami.
missmarple
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. március 03. 09:43 | Sorszám: 1888
Most néztem a macedón-görög határon táborozókat.

Ne legyen igazam, de ennek nagyon rossz vége lesz. Egyre erőszakosabbak, nem tudom, hogyan lehet visszatartani őket.
A végén Európa úgyis itt hagyja a Balkánt a problémával..... Mint már annyiszor.
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 03. 09:23 | Sorszám: 1886
Akkor marad a nemzetek felszámolása.
Két legyet egy csapásra...

Amúgy Angi, most éppen Ausztriát okolja.....
missmarple
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 03. 07:48 | Sorszám: 1883
Mi van? Mi van?

Drága a hazai munkaerő, meg az uniós munkavállaló.Le kell nyomni a fizetéseket.....
A nemzetállamok felszámolása pedig ezerrel zajlik.
missmarple
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. március 03. 07:46 | Sorszám: 1882
Nem nézted mostanában a googlegroups-ot?
Tudod mi történt?
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében (csak erős idegzetűeknek !)
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 02. 20:52 | Sorszám: 404
Pukli állt elő vele.....
missmarple
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 25. 12:39 | Sorszám: 397
Mondjuk egyiket sem ók tették tönkre, igaz normális megoldás em volt rá.

Az oktatas kapcsán volt néhány jó gondolat, pl a kótelező ovoda.
Az eú.- meg a főorvosi lobbi tarta a markában. Nekik ugyanis megéri......

Ami a legtragikusabb , az a humánoplitikájuk..... honnan szednek ennyi hozzanemértő nyomulós balféket, az rejtély.
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 25. 12:05 | Sorszám: 395
Legalábbis a belpolitikát tekintve....
Azért az érdekképviseletben nem tudom hol lennénk Orbán nélkül...
Tele lennénk hot spotokkal.
Pénzügyileg is egyensúlyban vagyunk.
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 25. 10:23 | Sorszám: 393


Tanácstalan vagyok.

Annyi mindenkinek érdeke, hogy nem tudom ki a főgonosz.

Érdeke a Fidesznek, mert nagyon nem akarja a boltzáras népszavazást.
Érdeke a ballibnek (ld. Nyakó félreállását, "udvariasság okán".
Érdeke Simicskának mert nagyon fogy a muníciója, ld a MNben megjelenő cikkeket.

missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 25. 10:20 | Sorszám: 392
És mindenkinek szép napot.
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 25. 07:59 | Sorszám: 385
Tudtad te ezt idáig is....
Téma: Pályázati kiírás
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 11:43 | Sorszám: 11
Neked semmi sem tetszik.

A jány szeret sportolni, mégis valami bölcsészt csinálnál belőle.....
Téma: Zsidók, antiszemiták, magyart gyűlölők
missmarple
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. november 09. 08:15 | Sorszám: 24
Megtaláltam az ősforrását az "urban legend"-nek.


http://nol.hu/belfold/a_fidesz_szinevaltozasai_2000-2012

..."Orbán viszont 2006 őszén – talán az őszödi beszéd kiszivárogtatása után kitört zavargások, illetve az akkori kormányzat azóta is sokat vitatott reakcióinak hatása alatt – semmit nem bízott a véletlenre. Egyenesen felszólította az uniót, hogy a hazug és csaló kormányoktól vonja meg a támogatásokat.

A néppárti frakció ülésén kifejtette, hogy a kommunisták saját országukban intézményesítették „a korrupciót, az erkölcsi relativizmust, a szegénységet, a kiszolgáltatottságot, a hamis adatokat szolgáltató kormányokat, a felelősséget nem ismerő politikusokat és a politikai hazugságokat". (tehát Orbán ezt mondta!)

Erre pedig nincs más válasz, mint a gazdasági retorzió – legalábbis nehéz Orbán szavait másként értelmezni. (ezt meg a nol értelmezte) Akkor is, ha a Fidesz nyilatkozatban szögezte le: Orbán és pártja is azért küzd, hogy Magyarországnak minél nagyobb fejlesztési támogatás jusson...."


Aztán milyen szép kis legenda kerekedett belőle.....
Téma: Szobordöntés
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 06. 19:31 | Sorszám: 32
http://mno.hu/lanchidradio/ember-es-emberkep-szabad-gondolat-vasarnap-705-118 ...

Ember és emberkép. Cél és eszköz. Az ember tárgyiasítása az a pont, ahol az ember megszűnik embernek lenni. Eldobhatóvá válik és megsemmisíthetővé. Alapvetően a diktatúrák gondolkodása, legyen az náci, fasiszta vagy kommunista. Illetve a legprimitívebb törzseké és beszűkült tudatú fanatikusoké. De a rendszerváltás után két évtizeddel Magyarországon is megjelent a Bajnai-pártszövetség gerincét adó Szolidaritás révén. A Szabad gondolatban a vuduzó korszakváltók és az ősemberré vált „demokraták”.


21 óra ismétlés
Téma: Olvastátok? (16.)
missmarple
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 06. 19:39 | Sorszám: 1101
Nem tudom, nekem simán bejön...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...